8 Şubat 2013 Cuma

Yeşil kruvaze spor elbise rahat ve dikimi kolay oldu jarse ve penye dikerken penye iğnesi kullanmanızı öneririm...  isterdim uzun uzun yazayım ayrıntıyı anlatayım ama yok arkadaşlar yazmakta pek iyi değilim, birde resim çekmeyi unutuyorum dikiş aşamalarında ama merak ettiğiniz olursa sorun ben cevap veririm.  hadin  byy    (birde lütfen tembellik yapmayında yorumlarınızı yazın) :)))

Yeşil kaşe kaban deri biye deri, cep kapakları deri, kemer köprüleri deriden, ve çok yakıştı kızıma (gerçek kızım değil olmasını isterdim)
Bu arada mankenim ve kabanın sahibi daha öncede bahsetmiştim ya hatırlarsanız elif Karamürsel çocuk yuvasından misafir aile olarak yanımızda kalan kızımız tatillerde kalabiliyor ama olsun en azından aile kavramını öğreniyor çok seviyorum... neyse konuyu dağıttım mı (evet dağıttım) toplarım şimdi topladım konuyu kapattım şimdilik hoş ve sağlıklı kalın aman sağlığa dikkat ve evet arkadaşlar deri dikmek gerçekten zor üstelik kaşenin kalınlığı ve deri kaç tane iğne kırdım bilemedim valla aklınızda bulunsun deri dikerken mutlaka üzerine kağıt koyarak dikin kolay gelsin